Pajączek 5 NxG Professional Edu

Paragon Software Hard Disk Manager 15 PL

  • Tworzenie stron internetowych
    Tworzenie stron internetowych
Cena:155.00
Na stanie

Pajączek Professional to rewelacyjny polski program z wieloletnią tradycją. Otrzymał wiele nagród za ten program (np. Produkt Roku wg PC World, Produkt Roku PC Kurier, Chip Tip i inne...), a liczba jego użytkowników wciąż rośnie. Nie ma chyba osoby w Polsce, mającej coś wspólnego z tworzeniem WWW, aby nie znała tej nazwy. Wersja Professional to program dla ambitnych użytkowników, którzy chcą mieć pod ręką w zasadzie wszystko co potrzebne każdemu profesjonaliście.

Nawet w najwyższej wersji Professional, Pajączek jest wyjątkowo tani w porównaniu do innych, konkurencyjnych programów. Aby uczynić go jeszcze bardziej dostępnym.

 

Pajączek w wersji Professional oferuje wszystko, czego może potrzebować współczesny webmaster. Pajączek 5 NxG zawiera kilkadziesiąt narzędzi usprawniających tworzenie rozbudowanych projektów internetowych oraz liczne ułatwienia pozwalające na szybką i wydajną pracę nad zarówno stronami HTML i XHTML jak i aplikacjami tworzonymi w PHP, JavaScript, VBScript, ASP i działającymi na WWW, a także na ich publikację.

 

Minimalna ilość potrzebna do realizacji zamówienia na wersje edukacyjną wynosi 5 szt licencji.