NetSupport School 12 PL

NetSupport School

Cena:104.00
W ciągu 3-4 dni

Podstawowe funkcje:

Zapraszamy do pobrania wersji testowej oprogramowania

https://download.netsupportsoftware.com/download/DistDownload.asp?Dist=PCI&Lang=PL&partnercode=ALW001 

Bezpieczne wyszukiwanie w Internecie - Automatyczna likwidacja preferencji wyszukiwarki i wymuszenie ograniczeń treści wyświetlanych wyników. 

Podgląd ekranów Uczniów - Monitorowanie całej klasy lub wybranych Uczniów. Podgląd przy pomocy wysokiej jakości miniatur z możliwością skalowania na każdym komputerze, powiększanie przez najazd myszką lub zdalnie sterowany pełny podgląd 1:1 przez klikniecie. 

Instruktarz Uczniów przez nauczyciela - Pokaz ekranu Nauczyciela wszystkim członkom klasy lub pokaz wybranego pulpitu (jeżeli Nauczyciel korzysta z wielu monitorów), bądź tez pokaz tylko wybranej aplikacji. Pokaz nagrania poprzedniej zdalnie sterowanej sesji dla klasy lub przekaz pliku multimedialnego (łącznię z dźwiękiem). Unikatowa funkcja NetSupport School jest możliwość pozostawienia pełnego zapisu prezentacji na ekranie każdego Ucznia, do obejrzenia w późniejszym terminie. 

Wspólna przeglądarka Internetu - Zamiast wskazania Uczniom witryny, można przeszukiwać strony na swoim komputerze, podczas gdy te same zasoby będą przeszukiwane na komputerach Uczniów. Nawigacja po stronach przebiega jednocześnie na komputerze Nauczyciela i na komputerach Uczniów. W dowolnym momencie Nauczyciel morze zezwolić Uczniom na samodzielny dostęp, aby mogli indywidualnie przeszukiwać udostępnione strony, bez obawy, ze przejdą do innych zasobów. 

Moduł egzaminacyjny - wspomaga testowanie i ocenianie uczniów; zawiera 8 różnych typów pytań i rożne poziomy oceniania egzaminów; pozwala na śledzenie postępów i znacznie więcej. 

Prezentacja klawiszy - Może to być proste działanie, ale podczas prezentowania aplikacji klasie jest ważne, aby Uczniowie opanowali podstawowe metody nawigacji. Gdy Nauczyciel używa CTRL+P w celu drukowania, kombinacja klawiszy jest pokazana klasie. 

Błyskawiczne ankiety i komunikator z wyświetleniem wyników u Nauczyciela i Uczniów. 

Wirtualna tablica - Efektywna wirtualna tablica interaktywna, pozwalającą na rysowanie schematów oraz adnotacje wykresów i obrazów, a nawet na umożliwianie dostępu Uczniom w celu bezpośredniego włączenia się w prace. 

Szybka kontrola pracy klasy i możliwości natychmiastowej prezentacji wyników wraz zapisem i późniejszą prezentacją.  Zapraszam do pobrania bezpłatnej 30 dniowej wersji testowej oprogramowania dostępnej na witrynie internetowej

Zapraszam do pobrania bezpłatnej 30 dniowej wersji testowej oprogramowania dostępnej na witrynie internetowej